Samsun Jigolo Arayanlar

16Nis - Yorumlar : 1 - In jigolo arayan bayanlar
Sayfanda Paylaş!

Samsun Jigolo Arayanlar

Jigolo arayan Samsunlu bayanlar için hizmet veren ve bu kent içinde yaşayan çok sayıda erkek var. Bu beyler işlerinde çok iyiler. Kadınlara yalnızlıklarını kısa süre içinde unutturuyorlar. Değişen ücretler üzerinden hizmetler sunuyorlar. Samsun Jigolo Arayanlar internetten ilan vererek, neleri talep ettiklerini açık bir biçimde ifade edebilirler.

Kimler Jigolo Arıyor?

Jigolo arayanlar yalnızlıktan artık bunalmış olan kadınlardır. Yaş aralıkları değişmektedir. Özellikle genç yaşta olanların sayısı son yıllarda artış göstermiştir. Ancak çoğunluk olgundur. 40 yaşın üstünde çok sayıda kişi vardır. Seks ve güzel bir cinsel beraberlik isterler. Bu yüzden jigolo ilanları verirler.

Hangi Şartlara Sahipler?

Kadınların sahip olduğu özellik ve şartlar ise bilinmelidir. Buna göre bayanların bakımlı olduklarını söylemek lazım. Büyük bir kısmı olgun olsa da güzelliklerini muhafaza etmişlerdir. Yatakta değişik talepleri olabilir. Bunların mutlaka doyurulmasını isterler. Hem temizliğe hem de sağlığa çok büyük bir önem verirler. Bu yönleri ile öne çıkmışlardır.

Özel İstekleri Var mı?

Samsun Jigolo Arayanlar olarak bilinen kadınların bazı özel istekleri olabilir. Bunların tümü sekse yöneliktir. Bazı kadınlar cinsel konunda son derece açık fikirlidir ve aynı zamanda yeniliklere açıktır. Yani değişik pozisyon ve fantezi denemek isterler. Jigolo olarak tanımlanan beyin de kendisine bu konuda ayak uydurmasını talep eder. Bu durum son derece normal ve doğaldır.

One thought on “Samsun Jigolo Arayanlar”

  1. Merhaba Ben SİNOP Gerze’den Samsuna jigolo olarak gidebilirim Ve jigolo olarak görev yapmak istiyorum. Ben 15-Yıldır yalnız yaşayan 45 Yaşında dul bir beyefendiyim. SAYGILAR / YAŞAR BAYRAK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.