Nasıl Jigolo Olabilirim

17Nis - Yorumlar : 6 - In jigololar
Sayfanda Paylaş!

Nasıl Jigolo Olabilirim

Jigolo olmak isteyen erkekler artık sayıca çok fazla. Çünkü bu mesleğin artılar var. Para kazanmanın yanı sıra cinsel ilişkiye de girmek herkesin büyük bir hayali. Bu yüzden Nasıl Jigolo Olabilirim diye soranlar var. Bunun temel yolu ise güvenilir ve isim yapmış bir ajansa kayıt olmaktan geçiyor. Böylelikle mesleğe adım atmak çok kolay.

Jigolo Olmak İçin Yaş Sınırı Var mı?

Jigolo olmak için konulmuş olan bir yaş sınırı var. Buna göre minimum alt limit 18 olarak belirtilmiş. Buna göre hareket etmek gerekiyor. Üst sınır ise çok yüksek değil. En fazla 40 yaşında olan kişilerin başvurusu kabul ediliyor. Hatta bazı ajanslar bunu 35 olarak belirlemiş.

Fiziki Durum Nasıl Olmalı?

Bayanlar fiziğe çok büyük bir önem verirler. Bundan dolayı başvuru sürecinde olan kişilerin buna dikkat etmesi lazım. Kısa boylu olmak bir dezavantaj. Uzun boylu olanların kabul edilme şansı daha yüksek. Bunun yanı sıra kesinlikle kilo sorunu olmamalı. Fit bir vücut idealdir. Özellikle kaslı olan ve spor yapan erkeklerin şansı daha fazla.

Nereden Başvuru Yapılmalı?

Nasıl Jigolo Olabilirim noktasında başvuru yapmak çok zor değil. Bunun için internet üzerinden hareket etmek lazım. İlgili web siteye giriş yaptıktan sonra sizden istenen bilgileri vermelisiniz. Bunun hemen sonrasında ise süreç başlar. Değerlendirme sonrasında size dönülür.

6 thoughts on “Nasıl Jigolo Olabilirim”

  1. Selam, adana seyhanda oturmaktayım 29 yasında, 1.88 boyunda 86-87kg. Kumral yakısıklı özgüvenim yüksek ama asla ukela değilim. Resmimi profilimde paylaştım. Benimle ne zaman görüşmek isterseniz o zaman hazır olacagım. Temiz bakımlı biriyim, iyi günler diliyorum.

  2. Ben şanlıurfadan hasan 5 tane siteye başvuru yaptım hepsi dolandırıcı çıktı 3 bin tl gitti gerçegini bulamadım gerçek site bilen varsa beni arayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.