Jigolo İlanı Verme

16Nis - Yorumlar : 14 - In jigololar
Sayfanda Paylaş!

Jigolo İlanı Verme

Jigolo bulmak için ilan verme son derece hızlı ve kolay bir biçimde yapılabilir. Bunun için genellikle internet tercih ediliyor. Çünkü günümüzde en çok kullanılan iletişim aracı bu. Ayrıca özel olarak hazırlanmış ve tasarlanmış olan sayfalar var. Jigolo İlanı Verme işlemini buradan gerçekleştirmek çok kolay olacak. Elbette bazı kriterlere dikkat etmek lazım.

Nasıl İlan Verilir?

Jigolo için ilan vermek çok kolay. Bunun için özel hizmet veren birçok web sayfası var. İlk olarak buraya girmek lazım. Hemen bir kayıt oluşturmalısınız. Sonrasında yapılacak olan şey ise şartlarınızı sıralamak. Mesela yaş aralığını mutlaka yazmak gerekiyor. Bunun yanı sıra kendinizden de bahsetmeniz gerekmekte.

Kimler İlan Verir?

İlan veren kadınların yalnız ve sekse aç olduklarını görmekteyiz. Önemli bir kısmının dul olması hiç de şaşırtıcı değil. Cinsellik konusunda uzun bir dönemden beri sessiz olmaları, onları bu tip bir yola itmiş durumda. Ayrıca çok genç olan kadınlar da mevcut. Yani yaş aralığı değişmekte.

Aranan Şartlar Neler?

Jigolo İlanı Verme sırasında kadınların değişik şart ve talepleri var. Neredeyse hepsinin genç bir erkek istediğini söylemek lazım. Çünkü enerjik olan erkekler her zaman çok daha iyi bir performans sergiliyorlar. Bunun yanı sıra beylerin bakımlı olması gibi bir şart da söz konusu. Ayrıca fantezi dünyası geniş olan erkekler çok talep edilmekte.

14 thoughts on “Jigolo İlanı Verme”

  1. Cevat 5757ben istanbuldan katiliyorum yasim45boy 1:65 ve75kilodayim jigolo kacamakyapan hanimlar ben gizlilige.onem veren birisiyim evli bosanmis ozgur.hanimlar35 ve55 yaslari arasinda olgun bakimli.hanimlar aramanizi bekli yorum

  2. Fatih 20 yaşındayım izmit Kocaeli de yaşıyorum bana ulaşırsanız Bi daha bırakmaz sınız 😉

  3. 20 yaşındayım izmit Kocaeli
    Yedek instagram hesabım fatih profilde köpek resmi var bana ulaşa bilirseniz Bi daha bırakmaz sınız 😉

  4. Merhaba Kocaeli de ikamet eden 42 yas bakımlı kulturel kendine ozen gosteren bayan masorum cıddi elit ne istediğini bilen jıgolo arayan bayanlar sex kolenız olmak istiyorum beni arayabilirsiniz nom

  5. Selam, adana seyhanda oturmaktayım 29 yasında, 1.88 boyunda 86-87kg. Kumral yakısıklı özgüvenim yüksek ama asla ukela değilim. Resmimi profilimde paylaştım. Benimle ne zaman görüşmek isterseniz o zaman hazır olacagım. Temiz bakımlı biriyim, iyi günler diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.